M.O.B.Y sisaldab lihtsat kassaprogrammi, kus saab teostada müüki nii jaeklientidele kui ka püsiklientidele. Müük on võimalik koodidega ja vöötkoodilugejaga.  Programm võimaldab kasutada tsekiprinterit ning lihtsustada klientide, firmade ja kaupade haldamist. Kliendid saab jagada gruppidesse:

  • Tavakliendid
  • Püsikliendid
  • Kaardita püsiklient

Võimalus koostada kuni 20 erinevat hinnakirja. Hinnakirja saab määrata igale kliendile eraldi.

Kaubale on võimalik lisada kehtivusaeg alates müügikuupäevast. Näiteks, kui klient on ostnud endale 10 ujumist ja ei ole neid ära kasutanud 6 kuu jooksul, siis need kaubad tühistatakse. Kaubale saab määrata ajatüübi, näiteks  teenuse ostmise võimalus ainult hommikuti (hommikuujumine).
Igal kliendil on oma konto, millele saab teha sissemakse ning hiljem seda kasutada. Klient võib osta mitu teenust oma arvele ning kasutada neid vastavalt vajadusele. Näiteks ostab klient kaks ujumist ja kolm jõusaali. Esimesel korral kasutab ta ühe ujumise ning ühe jõusaali. Kui klient järgmine kord tuleb, siis ei pea ta teenuste eest maksma vaid identifitseerib end kliendikaardiga või isikut tõendava dokumendiga ning kasutab eelmine kord ostetud teenust (jõusaal ja ujumine). Igale kliendile on võimalik lisada oma soodusprotsent. Kui kliendil on määratud sünnipäev, siis saab ta sel päeval või määratud arv päevi pärst sünnipäeva etteantud soodustusi.
Iga kliendi kohta on võimalik teha väljavõtteid kaupade müügi kohta. Kliendile saab määrata andmebaasi sisestatud firma. Firmal on konto, mille arvele kantakse raha. Firmale saab määrata järgmised seaded:
  • kliendid, kes kasutavad ühist firma kontot. Arve kasutamise kohta saab koostada aruande.
  • eraldada teenused, mille eest firma on nõus maksma
  • individuaalse hinnakirja või soodustused kehtivast hinnakirjast.
Lisaks annab tarkvara ülevaate kaupade müügi kohta ja aruanded on võimalik esitada raamatupidamisele.